Marma Polskie Folie - producent folii ogrodniczych, budowlanych i opakowaniowych

Oferta
Produkty dla ogrodnictwa i rolnictwa
Produkty dla budownictwa
Folie i opakowania przemysłowe
Folie Przemysłowe
Opakowania Przemysłowe
Kontenery BIG-BAG
Kontenery 4 - punktowe
Kontenery 1- i 2 - punktowe
Worki polipropylenowe tkane
Worki pocztowe i bankowe
Tkaniny techniczne i włókniny spounbound
Siatki poliolefinowe i polietylenowe
Do pobrania
Folie i opakowania przemysłowe Opakowania Przemysłowe Kontenery BIG-BAG Kontenery 4 - punktowe
Kontenery UN na materiały niebezpieczne

logo_lenko_k_prz.gif (1.46 Kb)bigbag_b04.jpg (9.54 Kb)Specjalna grupa opakowań przeznaczonych do transportu materiałów niebezpiecznych. Big Bagi wykonane zgodnie ze standardami UN muszą spełniać bardzo rygorystyczne wymagania co do konstrukcji, w związku z tym na etapie badań certyfikacyjnych są one poddawane cyklowi 6 specjalnych testów min. wytrzymałościowych, na rozrywanie oraz testowi zrzutu z wysokości 120 cm Oferujemy dwa rodzaje kontenerów atestowanych przez Instytut LABORDATA:

13H2/Y: tkanina płaska powlekana, bez wkładki PE
13H3/Y: tkanina okrągłotkana niepowlekana, z wkładką PE

Worki przewidziane są dla obciążeń maksymalnych do 1000 kg przy współczynniku bezpieczeństwa 6:1, wykonywane w dwu wariantach konstrukcyjnych:

 

Big bagi 4 uchwytowe o podstawie kwadratowej 90x90 cm, oferowane w zakresie wysokości od 100 - 180 cm.

 

 


Kontenery standardowe
 
bigbag_b01.jpg (13.83 Kb) Klasyczny typ worka, posiadający uchwyty wszywane do narożników, najbardziej uniwersalny i najpowszechniej wykorzystywany kontener na rynku.
      1. Kontenery wykonane z tkanin płaskich powlekanych lub niepowlekanych - dno kwadratowe lub prostokątne, formowane z tkanin o szerokościach w zakresie od 70 cm do 120 cm (standard: 80,90,100 cm); wysokość ustalana jest zgodnie z wymaganiami klientów
      2. Kontenery wykonane z tkanin okrągłotkanych wyłącznie niepowlekanych, o obwodzie 320, 340, 360, 380, 400, 420 cm (standard: 360 cm), posiadających doszywane dno kwadratowe lub prostokątne, wysokość ustalana jest zgodnie z wymaganiami klientów.

Worki tego typu mogą być dodatkowo wyposażone we wkładkę PE zapewniającą całkowitą ochronę pakowanego produktu przed zawilgoceniem; wykonywane w różnych wariantach konstrukcyjnych (warianty konstrukcyjne wlotu i dna)

 


Kontenery ze stabilizatorami kształtu (Q-Bag)

Kontenery z wszytymi do wewnątrz specjalnymi stabilizatorami (szycie po przekątnej do paneli bocznych), zaopatrzonymi w eliptyczne otwory umożliwiające swobodny przesyp materiału. Taki typ konstrukcji pozwala na utrzymywanie kształtu i stabilności worka po jego napełnieniu - przeciwdziałając wybrzuszaniu ścian bocznych, a tym samym minimalizując powierzchnię podczas transportu i magazynowania. Worki 4 uchwytowe, wykonywane z tkanin płaskich powlekanych i niepowlekanych, bez technicznych możliwości zastosowania wkładki foliowej LDPE; zakres wymiarowy jak również pozostałe warianty konstrukcyjne mogą być zastosowane tak jak w przypadku worków standardowych (warianty konstrukcyjne wlotu i dna)

bigbag_b03.jpg (15.90 Kb)

 

bigbag_b02.jpg (8.73 Kb)


Kontenery UN na materiały niebezpieczne

bigbag_b04.jpg (9.54 Kb)Specjalna grupa opakowań przeznaczonych do transportu materiałów niebezpiecznych. Big Bagi wykonane zgodnie ze standardami UN muszą spełniać bardzo rygorystyczne wymagania co do konstrukcji, w związku z tym na etapie badań certyfikacyjnych są one poddawane cyklowi 6 specjalnych testów min. wytrzymałościowych, na rozrywanie oraz testowi zrzutu z wysokości 120 cm Oferujemy dwa rodzaje kontenerów atestowanych przez Instytut LABORDATA:

13H2/Y: tkanina płaska powlekana, bez wkładki PE
13H3/Y: tkanina okrągłotkana niepowlekana, z wkładką PE

Worki przewidziane są dla obciążeń maksymalnych do 1000 kg przy współczynniku bezpieczeństwa 6:1, wykonywane w dwu wariantach konstrukcyjnych:

   • wlot: lej nasypowy o max średnicy średnicy φ 45 cm, dno: lej wysypowy o max średnicy średnicy φ 45
   • wlot: lej nasypowy o max średnicy średnicy φ 45 cm, dno: zamknięte płaskie

              Big bagi 4 uchwytowe o podstawie kwadratowej 90x90 cm, oferowane w zakresie wysokości od 100 - 180 cm.

               

               


              Kontenery ażurowe

              Dzięki zastosowaniu tkaniny ażurowej zaopatrzonej w specjalne przewietrzniki - pasy o szerokości 2,5 cm biegnące wzdłuż osnowy i rozmieszczone co 5 cm na tkaninie, zachodzi doskonała wentylacja wnętrza kontenera, czyniąc go idealnym opakowaniem przydatnym nawet do długotrwałego przechowywania i transportu produktów rolnych. Oferujemy worki big bag o podstawie kwadratowej 90x90 cm, z możliwością jednorazowego zapakowania do 1000 kg ładunku. 4 uchwytowe kontenery ażurowe mogą być wykonywane w opcji z kołnierzem raszlowym zapewniającym dodatkowy dopływ powietrza od góry kontenera; pozostałe warianty konstrukcyjne możliwe do zastosowania tak jak w przypadku worków standardowych (warianty konstrukcyjne wlotu i dnbigbag_b05.jpg (13.42 Kb)a) bigbag_b06.jpg (14.00 Kb)


               

               

               


              Wszystkie prawa zastrzeżone
              Copyright Marma Polskie Folie 2018
              MARMA Polskie Folie . 02-676 Warszawa . ul. Postępu 15 C
              e-mail: biuro@marma.com.pl . tel. +48 17 850-66-00
              Biuro Obsługi Klienta: +48 16 642 38 26