Folie protekcyjne

Postać handlowa
Postać handlowa
rolka
barwa
barwa
transparentna lub z poświatą
szerokość
szerokość
1000 - 1300 mm

Folie protekcyjne perforowane lub bez perforacji służą do czasowego zabezpieczania powierzchni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać podczas obróbki, transportu, a także magazynowania wyrobów. Folia jest stosowana w sektorze budowlanym (blachy dachowe i płyty warstwowe) niemniej mają szerokie spektrum zastosowań i można je wykorzystać do zabezpieczania: profili i parapetów okiennych, laminatów dekoracyjnych, elementów meblowych i samochodowych, ale także artykułów gospodarstwa domowego, takich jak pralki czy lodówki. Znakomicie sprawdzają się w przypadku płyt z tworzyw sztucznych, stali, aluminium, a także szkła i dywaników samochodowych. Folia protekcyjna może być stosowana w trakcie prac remontowo-budowlanych na takich powierzchniach, jak wykładzina podłogowa, schody, dywany i parkiet. Dobór typu materiału uzależniony jest od rodzaju zabezpieczanej powierzchni.

 

Parametry folii:

Szerokość: 1000 – 1300 mm ± 5 mm

Długość nawoju: 1000 i 800 mb ± 1 m

Grubość całkowita: 35, 40, 42, 48, 50, 55 ± 10%.

Kolor: transparentna lub z poświatą (niebieska, pomarańczowa, inne).

Pakowanie: palety 1100x1300 mm po 16-25 szt. (ok. 1000 kg). Rolki składane na kołyskach drewnianych, zabezpieczone kątownikami, folią stretch, kratownicą drewnianą i spięte taśmą bandującą.

 

Identyfikacja: potokowy nadruk atramentowy lub perforacja, umieszczone na jednej z krawędzi rolki. Wewnątrz tulei papierowej umieszczona etykieta jednostkowa z identyfikacją wyrobu i data produkcji.

 

Pozostałe: na życzenie wykonujemy taśmy w różnych kolorach, dostosowaną do indywidualnych potrzeb długością nawoju, grubością folii oraz gramaturą kleju.