3 grudnia 2024 roku odbył się już VII Bieg Zeloty

Piątek, 2024-01-26

VII Bieg Zeloty już przeszedł do historii, pozostawiając niezapomniane wrażenia. Tegoroczna edycja odbyła się w prawdziwie zimowych warunkach, co stanowiło wyzwanie dla organizatorów. Za to dostarczyło ogromnej frajdy uczestnikom, którzy pokochali bieganie w takich właśnie okolicznościach.

Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - na starcie stanęło ponad 300 zawodników, zarówno biegaczy, jak i miłośników marszu Nordic Walking.

W kategorii Open Kobiet w marszu na podium znalazły się: Małgorzata Kubiszyn - 1. miejsce, Wiesława Kubiszyn - 2. miejsce oraz Monika Zimna - 3. miejsce. Natomiast w kategorii Open Mężczyzn triumfowali odpowiednio: Piotr Gudz-Kiciński, Jarek Wojtkiewicz i Tadeusz Kubiszyn. Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

W Biegu na dystansie 5 km w kategorii Open Kobiet zwyciężyły: Katarzyna Albrycht - 1. miejsce, Monika Kuźniar - 2. miejsce oraz Agnieszka Dybka - 3. miejsce. Natomiast wśród mężczyzn zwyciężyli kolejno: Szymon Paja, Piotr Paja i Marek Wołoszyn. Biegacze triumfujący w poszczególnych kategoriach otrzymali bony podarunkowe ufundowane przez Marma Polskie Folie oraz Millenium Hall w Rzeszowie.

Wszyscy uczestnicy biegu, którzy zajęli miejsca w kategoriach wiekowych, zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi. Na zakończenie imprezy wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano około 180 cennych nagród, które hojnie ufundowali Ognisko TKKF 'Sokół' – główny organizator wydarzenia – oraz sponsorzy.