Nagrody i wyróżnienia - Marma Polskie Folie

Marma Polskie Folie wśród trzydziestu polskich marek inspirujących Europę!

London Stock Exchange Group (LSEG), jedna z  najstarszych i największych pod względem obrotów giełda papierów wartościowych na świecie, przygotowuje listę najbardziej dynamiczne i najszybciej rozwijających się firm w całej Europie. Ocenia dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa, które wyróżniają się na tle innych wysokim znaczeniem dla przyszłego wzrostu gospodarczego, innowacji i tworzenia miejsc pracy. 

W raporcie opublikowanym w 2018 roku zostało wyróżnionych 1000 inspirujących europejskich spółek. W ich gronie pojawiło się 30 firm z Polski, w tym firma Marma Polskie Folie - jedna z największych w Europie firm przetwarzających tworzywa sztuczne. 

Jesteśmy bardzo dumni, zapraszamy do zapoznania się z artykułami  o tym prestiżowym wyróżnieniu.

https://www.rp.pl/Biznes/180929515-30-polskich-spolek-wskazanych-przez-londynska-gielde.html

https://natemat.pl/251009,1000-companies-to-inspire-europe-2018-oknoplast-w-rankingu-gieldy-lseg

Best Managed Companies

Best Managed Comapnies to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993 roku przez Deloitte Private w Kanadzie i funkcjonuje w 41 krajach na świecie.  W 2022 roku ruszyła jego pierwsza polska edycja i zostaliśmy jego Laureatem.

Głównym celem przedsięwzięcia jest wyłonienie polskich firm prywatnych, które osiągają doskonałe wyniki, dzięki najlepszym standardom zarządzania. Eksperci Deloitte przeprowadzili wielogodzinne warsztaty, by poznać i móc zweryfikować standardy zarządzania w polskich firmach prywatnych, zgodnie z metodologią Deloitte, działającą od 30 lat na skalę globalną.  

W czerwcu 2023r firma Deloitte po raz drugi nagrodziła najlepiej zarządzane firmy prywatne w Polsce - prestiżowy tytuł Best Managed Comapnies 2023 należy do nas. 

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2021

W XIV edycji Programu organizowanego przez redakcję Forum Biznesu i portal branżowy SpolecznieOdpowiedzialni.info Marma Polskie Folie została nagrodzona tytułem Lidera Społecznej Odpowiedzialności. Wyróżnienie to potwierdza status przedsiębiorstwa jako firmy solidnej, szanującej środowisko naturalne, wrażliwej na potrzeby społeczności lokalnych oraz takiej, z którą warto się związać i współpracować. Marma Polskie Folie w zakresie realizacji założeń CSR otrzymała certyfikaty: "Dobra Firma 2021", "Dobry Pracodawca 2021", "EKO Firma 2021".

Tytuł Najwyższa Jakość Quality International 2019 dla Marma Polskie Folie!

Redakcja Forum Biznesu przy Gazecie Prawnej poinformowała nas, że firma Marma Polskie Folie Sp. z o.o. została nagrodzona prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2019. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii QI PRODUCT – Produkt Najwyższej Jakości. Złotym Godłem QI nagrodzone zostało opakowanie o nazwie Flat Bottom.

Kapituła Programu oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie produktu.
Najwyższa Jakość QI 2019, to największy Program projakościowy w Polsce, który realizowany jest pod patronatem: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Tytuł Najwyższa Jakość Quality International jest potwierdzeniem najwyższej jakości, a Godło QI stanowi wymierną pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Firmy.

Biznesowe Oskary - Nagroda Polskiej Rady Biznesu w kategorii SUKCES

Za nami 12 edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu, w której wzięły udział setki firm i organizacji z całej Polski. W poniedziałek 29 maja podczas finałowej gali w Warszawie poznaliśmy zwycięzców jednego z najważniejszych konkursów biznesowych w Polsce, którego celem jest honorowanie biznesmenów, wizjonerów i działaczy społecznych, za ich wybitny dorobek i osiągnięcia. Pani Prezes Marta Półtorak zdobyła Nagrodę PRB im. Jana Kulczyka w kategorii SUKCES – za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek.  

Wszyscy laureaci „biznesowych Oskarów” (tak nazywana jest też nagroda przez dziennikarzy ekonomicznych) w obecności blisko pół tysiąca znamienitych gości otrzymali pamiątkowe statuetki zaprojektowane przez Aleksandrę Wejchert.

Polska Rada Biznesu to organizacja zrzeszająca właścicieli i kluczowych menedżerów największych polskich przedsiębiorstw oraz firm międzynarodowych reprezentujących większość sektorów polskiej gospodarki. 

Diamenty Miesięcznika Forbes 2022

Marma Polskie Folie została wyróżniona w rankingu Diamenty Forbes 2022. Dziękujemy naszym Pracownikom i Kontrahentom.

Diamenty Forbesa to coroczny ranking firm, które najefektywniej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich trzech latach. To potwierdzenie siły, zdolności do budowania wartości oraz jakości marki i biznesu jest szczególnie ważne w obecnych, skomplikowanych czasach i staje się nieocenionym źródłem inspiracji.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) jest organizacją reprezentującą branżę chemiczną wobec organów administracji publicznej krajowej i zagranicznej oraz organizacji międzynarodowych.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego jest realizatorem wielu projektów takich jak: Kampania Polska Chemia, Program Bezpieczna Chemia, Chemia 4.0, czy też „ChemHR”. PIPC realizuje również projekty finansowane z budżetu UE takie jak: „ChemMultimodal”. Ponadto, PIPC jest organizacją nadzorującą realizację Programu Odpowiedzialność i Troska oraz organizatorem Kongresu Polska Chemia.

Dziękujemy za otrzymany certyfikat oraz jest nam bardzo miło zostać częścią tak znakomitego grona. 

Marma Polskie Folie Partnerem Miasta Sanoka

W dniach 27-28.10.2022r. w murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędzie się III Sanockie Forum Gospodarcze. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Sanoka, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w mieście.

Marma Polskie Folie otrzymała główną nagrodę w kategorii Partner miasta Sanoka. W uznaniu zasług dla rozwoju cennych inicjatyw społecznych i biznesu otwartego na promocję wydarzeń kulturalnych oraz wsparcie sanockiego hokeja. 

Największy Polski Inwestor TSSE Euro-Park Wisłosan w 2021 roku

Marma Poslkie Folie prowadzi działalność w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro- Park Wisłosan już od ponad 20 lat.

Dziękujemy Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. za wyróżnienie jako Największy Polski Inwestor w 2021 roku. 

Wyróżnienie w Forum Firm Rodzinnych 2021

Z radością informujemy o naszym zaszczytnym wyróżnieniu w prestiżowym rankingu FORUM FIRM RODZINNYCH, opublikowanym przez renomowany Miesięcznik Forbes. Nasza firma została doceniona w kategorii przedsiębiorstw osiągających przychody przekraczające 100 milionów złotych. 

Serdecznie dziękujemy Szanownej Kapitule za uwzględnienie nas w tym prestiżowym zestawieniu oraz naszym Klientom, bez których nasz sukces nie byłby możliwy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat Forum Firm Rodzinnych na stronie Organizatora.

Dobra Firma 2020

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców uhonorował nas tytułem DOBRA FIRMA 2020. Laureaci zostali wyłonieni w sposób obiektywny, oparty na twardych kryteriach finansowych. Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki z województwa podkarpackiego, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie.Średnie przedsiębiorstwa są solą polskiej gospodarki. Tworzą znaczną część polskiego PKB i zatrudniają łącznie największą liczbę pracowników. 

Wiarygodne Przedsiębiorstwo

Certyfikat Wiarygodne Przedsiębiorstwo to wyróżnienie dla firm, które przestrzegają norm etycznych w biznesie.
Jednym z najważniejszych czynników w relacjach międzyludzkich, w tym biznesowych, jest zaufanie.
Dziękujemy za uznanie!

Lider z powołania, Lider w Biznesie

Prezes Marma Polskie Folie, Marta Półtorak otrzymała tytuł “Lider z powołania” w kategorii “Lider w Biznesie” podczas Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania”, który 26 września odbył się w Rzeszowie.

Celem programu „Lider z powołania” organizowanego przez polsko-angielski Magazyn Why Story jest wyłonienie i nagrodzenie wyjątkowych menadżerów-liderów w takich dziedzinach jak kultura i sztuka, sport, gospodarka, biznes, zarządzanie, rozwój regionalny, nauka i edukacja, medycyna, innowacje, społeczeństwo.

„Lider z powołania” to osoba mocno zaangażowana w dany obszar działania, dbająca o rozwój swoich pracowników na wielu płaszczyznach oraz wspierająca m.in. kwestie ekologiczne i społeczne.

Mecenas Kultury 2018

"Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje" Jan Paweł II

Wyróżnienie przyznane Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie to dla nas zaszczyt i ogromne wyróżnienie.

SUPERWIKTORIA dla Marma Polskie Folie!

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców jest największym wizerunkowym konkursem gospodarczym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce.

Jesteśmy zaszczyceni przyznaniem statuetki SUPERWIKTORIA oraz nadaniem nam tytułu Innowacyjnej Firmy Roku w tegorocznej edycji konkursu.

Pani Prezes Marta Półtorak w gronie 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce

Po raz czwarty Bisnode Polska i redakcja „Pulsu Biznesu” wyłoniły „100 Kobiet Biznesu” 2014r. 

Oprócz setki wyłonionej przez Bisnode redakcja wytypowała dziesięć znanych pań, które w 2014 r. wyróżniły się ciekawymi inicjatywami, odważnymi decyzjami, zaskakującymi awansami. W tym zaszczytnym gronie jest Pani Prezes Marta Półtorak. 

Marta Półtorak Honorowym Obywatelem Rzeszowa

Marta Półtorak została Honorowym Obywatelem Miasta Rzeszowa! Aż 171 lat musiała czekać pierwsza kobieta, by dołączyć do tego zacnego grona. Prezes Marma Polskie Folie oraz właścicielka Centrum Kultralno-Handlowego Millenium Hall jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Prezes Marma Polskie Folie otrzymała go nie tylko jako przedsiębiorca, ale także mecenas kultury i sportu, współorganizator i pomysłodawca wielu działań prospołecznych, charytatywnych, kulturalnych i sportowych. 

 

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Akademia Polskiego Sukcesu przyznała firmie Marma Polskie Folie Złoty Medal za wybitne osiągniecia w produkcji folii przemysłowych oraz za wkład w rozwój gospodarczy Regionu Podkarpackiego. Złoty medal Lauteata Akademii Polskiego sukcesu został wybity w Mennicy Polskiej S.A. przez słynących ze swego kunsztu pracowników zgodnie ze wszelkimi zasadami sztuki i z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.

 

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców jest największym wizerunkowym konkursem gospodarczym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Marta Półtorak, Prezes Marma Polskie Folie została uhonorowana statuetką Super Wiktorii Osobowość Roku. 

Menadżer roku 2016

Podczas tegorocznego plebiscytu na Menadżera roku 2016 organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny, wyłoniono trzech laureatów, po jednym w trzech kategoriach: działalność kulturalno-naukowa, działalność społeczno - polityczna i działalność gospodarcza. Pani Prezes Marta Półtorak zdobyła I miejsce w kategorii działalność gospodarcza. Wszystkich zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 

Złoty młotek dekarski

Polskie Stworzyszenie Dekarzy przyznało naszej firmie nagrodę w postaci Złotego Młotka Dekarskiego za całokształ dotychczasowej współpracy. Cieszymy się z przyznanego wyróżnienia o mamy nadzieję, że nasza wspópraca będzie wzorowa i owocna również przez nastepne lata.

Prestiżowa Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Sztandarowe produkty Grupy Marma Polskie Folie  DACHOWA 3 oraz EKRAN DACHOWY 165 otrzymały Rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Wyróżnienie to przedstawiciele naszej Firmy odebrali podczas VIII Kongresu Dekarzy Polskich, odbywającego się w trakcie Międzynarodowych Targów Budma. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że wyroby, które oferujemy są najwyższej jakości oraz spełniają wszelkie wymagane normy.

Marma Polskie Folie MOCNA WIZERUNKIEM!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Marma Polskie Folie została wyróżniona prestiżowym tytułem Mocni Wizerunkiem 2009. Tytuł ten nadawany jest  konkursie, organizowanym corocznie przez: Zakład Public Relations WSIiZ w Rzeszowie, Telma Group Communications, Ideo Sp. z o.o., Radio Rzeszów, Super Nowości, TVP3 Rzeszów.

Organizatorzy corocznie podczas Kongresu Public Relations przyznają nagrody firmom, które w swoich działaniach w roku poprzedzającym przyznanie nagrody, intensywnie wykorzystywały metody i techniki Public Relations, nie ograniczając się jedynie do kontaktów z mediami, czy innych pól aktywności PR, ale przede wszystkim poprzez mecenat i działania na polu społecznym, wspierały organizacje i akcje charytatywne, ludzi, czy też projekty społeczne w wymiarze PR. Jesteśmy bardzo dumni, że działania firmy Marma Polskie Folie zostały tak bardzo docenione. 

POLISH OUTSTANDING EXPORTER

Marma Polskie Folie zdobywcą wyjątkowej nagrody w konkursie Wybitny Polski Exporter 2003, organizowanego przez magazyn "Rynki Zagraniczne". 

Honorowy Tytuł - Przyjaciel Rzeszowskiej Hematologii

Jako wyraz uznania i szczerej wdzięczości za okazane zaangażowanie w rozwój ośrodka Hematologicznego w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr. 1 im. F. Chopina w Rzeszowie, Pani Prezes Marta Półtorak została uhonorowana tytułem Przyjaciela Rzeszowskiej Hematologii. 

Nowoczesny Dom Dziecka w Odporyszowie

W Odporyszowie koło Tarnowa powstał Nowoczesny Dom Dziecka. Budynek o powierzchni ok. 1 500 m2 został starannie zaprojektowany i jest pierwszym tego typu obiektem w Polsce budowanym od podstaw. W sierpniu 2014 roku zamieszkały w nim dzieci z Krakowa i Powiatu Dąbrowskiego. 
21 grudnia, Donald Tusk, Przewodniczący Rady Europejskiej, oficjalnie otworzył placówkę.

Na ręce Zarządu Firmy Marma Polskie Folie zostały złożone podziękowania za wsparcie dla tego projektu.

Więcej na temat Nowoczesnego Domu Dziecka mogą Państwo przeczytać tutaj:
http://siemacha.org.pl/projekty/nowoczesny-dom-dziecka-w-odporyszowie