Nagrody i wyróżnienia - Marma Polskie Folie

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego dla MPFort 2F!

Premiera Ekranu MPFort 2F na Targach Budowictwa EXPO DOM w Rzeszowie okazała się niekwestionowanym sukcesem. Ten nowy ekran o niezwykłych właściwościach został nagrodzony przez Kapitułę Targów Złotym Medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego „jako produkt odznaczający się innowacyjnością i poprawiający jakość życia”. 

Mecenas Kultury 2018

"Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje" Jan Paweł II

Wyróżnienie przyznane Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie to dla nas zaszczyt i ogromne wyróżnienie.

Wiarygodne Przedsiębiorstwo

Certyfikat Wiarygodne Przedsiębiorstwo to wyróżnienie dla firm, które przestrzegają norm etycznych w biznesie.
Jednym z najważniejszych czynników w relacjach międzyludzkich, w tym biznesowych, jest zaufanie.
Dziękujemy za uznanie!

SUPERWIKTORIA dla Marma Polskie Folie!

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców jest największym wizerunkowym konkursem gospodarczym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce.

Jesteśmy zaszczyceni przyznaniem statuetki SUPERWIKTORIA oraz nadaniem nam tytułu Innowacyjnej Firmy Roku w tegorocznej edycji konkursu.

Marma Polskie Folie wśród trzydziestu polskich marek inspirujących Europę!

W raporcie opublikowanym przez London Stock Exchange, w 2018 roku zostało wyróżnionych 1000 inspirujących europejskich spółek. W ich gronie pojawiło się 30 firm z Polski, w tym firma Marma Polskie Folie!

Jesteśmy bardzo dumni, zapraszamy do zapoznania się z artykułami traktującymi o tym prestiżowym wyróżnieniu.

https://www.rp.pl/Biznes/180929515-30-polskich-spolek-wskazanych-przez-londynska-gielde.html

https://natemat.pl/251009,1000-companies-to-inspire-europe-2018-oknoplast-w-rankingu-gieldy-lseg

Marta Półtorak Honorowym Obywatelem Rzeszowa

Marta Półtorak została Honorowym Obywatelem Miasta Rzeszowa! Aż 171 lat musiała czekać pierwsza kobieta, by dołączyć do tego zacnego grona. Prezes Marma Polskie Folie oraz właścicielka Centrum Kultralno-Handlowego Millenium Hall jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Prezes Marma Polskie Folie otrzymała go nie tylko jako przedsiębiorca, ale także mecenas kultury i sportu, współorganizator i pomysłodawca wielu działań prospołecznych, charytatywnych, kulturalnych i sportowych. 

 

Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Akademia Polskiego Sukcesu przyznała firmie Marma Polskie Folie Złoty Medal za wybitne osiągniecia w produkcji folii przemysłowych oraz za wkład w rozwój gospodarczy Regionu Podkarpackiego. Złoty medal Lauteata Akademii Polskiego sukcesu został wybity w Mennicy Polskiej S.A. przez słynących ze swego kunsztu pracowników zgodnie ze wszelkimi zasadami sztuki i z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.

 

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców jest największym wizerunkowym konkursem gospodarczym dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce. Marta Półtorak, Prezez Marma Polskie Folie została uhonorowana statuetką Super Wiktorii Osobowość Roku. 

Złoty młotek dekarski

Polskie Stworzyszenie Dekarzy przyznało naszej firmie nagrodę w postaci Złotego Młotka Dekarskiego za całokształ dotychczasowej współpracy. Cieszymy się z przyznanego wyróżnienia o mamy nadzieję, że nasza wspópraca będzie wzorowa i owocna również przez nastepne lata.

Prestiżowa Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Sztandarowe produkty Grupy Marma Polskie Folie  DACHOWA 3 oraz EKRAN DACHOWY 165 otrzymały Rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Wyróżnienie to przedstawiciele naszej Firmy odebrali podczas VIII Kongresu Dekarzy Polskich, odbywającego się w trakcie Międzynarodowych Targów Budma. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że wyroby, które oferujemy są najwyższej jakości oraz spełniają wszelkie wymagane normy.

 

Marma Polskie Folie MOCNA WIZERUNKIEM!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Marma Polskie Folie została wyróżniona prestiżowym tytułem Mocni Wizerunkiem 2009. Tytuł ten nadawany jest  konkursie, organizowanym corocznie przez:

Zakład Public Relations WSIiZ w Rzeszowie

Telma Group Communications

Ideo Sp. z o.o. 

Radio Rzeszów

Super Nowości

TVP3 Rzeszów

Organizatorzy corocznie podczas Kongresu Public Relations przyznają nagrody firmom, które w swoich działaniach w roku poprzedzającym przyznanie nagrody, intensywnie wykorzystywały metody i techniki Public Relations, nie ograniczając się jedynie do kontaktów z mediami, czy innych pól aktywności PR, ale przede wszystkim poprzez mecenat i działania na polu społecznym, wspierały organizacje i akcje charytatywne, ludzi, czy też projekty społeczne w wymiarze PR.Jesteśmy bardzo dumni, że działania firmy Marma Polskie Folie zostały tak bardzo docenione. 

Nowoczesny Dom Dziecka w Odporyszowie

W Odporyszowie koło Tarnowa powstał Nowoczesny Dom Dziecka. Budynek o powierzchni ok. 1 500 m2 został starannie zaprojektowany i jest pierwszym tego typu obiektem w Polsce budowanym od podstaw. W sierpniu 2014 roku zamieszkały w nim dzieci z Krakowa i Powiatu Dąbrowskiego. 
21 grudnia, Donald Tusk, Przewodniczący Rady Europejskiej, oficjalnie otworzył placówkę.

Na ręce Zarządu Firmy Marma Polskie Folie zostały złożone podziękowania za wsparcie dla tego projektu.

Więcej na temat Nowoczesnego Domu Dziecka mogą Państwo przeczytać tutaj:

http://siemacha.org.pl/projekty/nowoczesny-dom-dziecka-w-odporyszowie