Bieg na milę z Marma Polskie Folie podczas Festiwalu Biegowego Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

Środa, 2023-10-04

1 października br. był niezapomnianym dniem dla wszystkich pasjonatów biegania w Rzeszowie. W tym dniu odbył się Festiwal Biegowy Pratt&Whitney, który przyciągnął zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynali swoją biegową przygodę. To sportowe wydarzenie, było prawdziwą ucztą dla miłośników aktywności fizycznej.

W tegorocznej edycji festiwalu organizatorzy postawili na różnorodność tras biegowych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Odbył się bieg na 10km, 5km, 1 milę z Marma Polskie Folie oraz biegi młodzieżowe. 

Organizacja tego wyjątkowego wydarzenia była możliwa dzięki hojności sponsorów: Pratt&Whitney, Marmy Polskie Folie oraz Centrum Handlowego Millenium Hall. Imprezę wspierał również Urząd Miasta Rzeszowa, co dodawało prestiżu całemu wydarzeniu.

To był niezapomniany dzień pełen sportowej pasji i zdrowej rywalizacji. Była to okazja, by doświadczyć radości z aktywności fizycznej, zdrowego rywalizowania i integracji wśród społeczności biegowej Rzeszowa. Niech 1 października pozostanie dniem, który na długo zostanie w pamięci każdego uczestnika tego wyjątkowego festiwalu.

Więcej zdjęć  w galerii.

Powrót do listy aktualności