Eko-konferencja "Zrównoważony rozwój i ESG w walce ze zmianami klimatycznymi – wyzwanie i szansa na rozwój biznesu."

Środa, 2023-10-25

Zakończyła się druga edycja eko-konferencji pod nazwą "ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I ESG W WALCE ZE ZMIANAMI KLIMATYCZNYMI – WYZWANIE I SZANSA NA ROZWÓJ BIZNESU." Wydarzenie, to miało miejsce 20 października 2023 roku w Rzeszowie, zorganizowane zostało przez Firmę METKOM pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.

W miniony piątek, w Auli Uniwersytetu Rzeszowskiego, wystąpiło 17 ekspertów i praktyków, w tym Pani Prezes Marta Półtorak. Przedstawiła ograniczenia emisji CO2 na przykładzie rozwiązań zastosowanych w branży wyrobów z tworzyw sztucznych. Jej prezentacja była niezwykle wartościowa i przyniosła nowe spojrzenie na sposoby redukcji emisji CO2 w tej branży.

Ponad 150 uczestników konferencji uczestniczyło w prezentacjach i dyskusjach, w trakcie których omawiane były kluczowe wyzwania, przed którymi stoimy w krótkim i długim okresie czasu. Eksperci przekazali cenne informacje na temat zmian klimatycznych, aspektów prawnych oraz różnorodnych perspektyw i działań w biznesie związanych z zrównoważonym rozwojem. 

Powrót do listy aktualności