"Kobiety- liderki" - Carpathian Startup Fest 2022

Piątek, 2022-10-28

W Rzeszowie 13 i 14 października odbywa się podkarpacki festiwal dla startupów. To szansa dla młodych osób na rozwinięcie ciekawego pomysłu na produkt czy usługę. Pani Prezes Marta Półtorak wzięła udział podczas wydarzenia w charakterze Prelegentki na panelu dyskusyjnym pt. "Kobiety- liderki" wraz z przedstawicielkami podkarpackiego biznesu.

Caprathian Startup Fest tworzy Rzeszowska Agencja rozwoju Regionalnego S.A jest to instytucja otoczenia biznesu wspierająca od 1993 r. wszechstronny rozwój województwa podkarpackiego poprzez skoncentrowanie i mobilizację potencjału środowisk lokalnych oraz działalność doradczą i usługową w procesach otwierania i wspomagania przedsięwzięć gospodarczych, promocji regionu oraz pozyskiwania zagranicznych środków pomocowych.

w 20221r. zorganizowano I na Podkarpaciu festiwal dla startupów pn. Carpathian Startup Fest. Wydarzenie, podczas którego twórcy innowacyjnych pomysłów prezentowali się przed ekspertami, potencjalnymi inwestorami oraz funduszami inwestycyjnymi. Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem i sukces I edycji spowodował, że podjęto organizację II edycji która odbyła się w pierwszej połowie października 2022r.

Powrót do listy aktualności