Kolejny raz na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

Wtorek, 2024-02-13

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa (TSW) to wyjątkowe wydarzenie, które stanowi istotny punkt spotkań producentów owoców i warzyw z producentami oraz dystrybutorami maszyn i urządzeń ogrodniczych, środków produkcji, akcesoriów ogrodniczych oraz dostawcami usług dla rolnictwa. Ostatnia edycja targów, która odbyła się w Targach Kielce, przyniosła rekordowe rezultaty, potwierdzając swoją pozycję jako kluczowe wydarzenie w branży.

Z ogromną radością ogłaszamy, że liczba odwiedzających wyniosła imponujące 12 368 osób. To znaczący wzrost, który podkreśla rosnące zainteresowanie oraz potrzebę uczestnictwa w takich wydarzeniach. Ponadto, oferta targowa została zaprezentowana przez 311 wystawców, w tym aż 50 firm zagranicznych pochodzących z 15 różnych krajów. Wśród nich znajdują się renomowane firmy z Holandii, Niemiec, Włoch, Belgii, Francji, Ukrainy, Danii, Kazachstanu, Szwajcarii, Meksyku, Austrii oraz Luksemburga.

Tym samym, targi TSW w Targach Kielce potwierdziły swoją pozycję jako największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe dla producentów owoców i warzyw, jak również dostawców związanych z sektorem ogrodniczym. To nie tylko zaszczyt, ale również zobowiązanie do dalszego rozwoju i zapewnienia wysokiego standardu wydarzenia, aby sprostać oczekiwaniom uczestników oraz służyć jako platforma wymiany wiedzy i doświadczeń dla branży.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wystawcom oraz partnerom za ich zaangażowanie i wkład w sukces.

Powrót do listy aktualności