Konferencja Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego

Środa, 2023-04-05

30 marca 2023r. w Warszawie odbyła się wyjątkowa konferencja  organizowana przez Polską Izbę Przemysłu Chemicznego (PIPC) – pod hasłem „Człowiek 3.0 w świecie przemysłu 5.0 – jak to ogarnąć?” To jednodniowe spotkanie dla przedstawicieli branży chemicznej i dostawców cyfrowych rozwiązań dla przemysłu, było okazją do odpowiedzenia na pytanie czy dotrzymujemy kroku transformacji cyfrowej i jak Polska Chemia radzi sobie z cyfryzacją oraz w jaki sposób korzysta z jej narzędzi.

W trakcie konferencji Pani Marta Półtorak, Prezes Marma Polskie Folie,  Piotr Kapuściński Członek Zarządu, CIECH Soda Polska S.A  oraz  Arkadiusz Majoch, Dyrektor, Biuro Innowacji i Rozwoju Nowych Technologii, PKN ORLEN S.A,  wzięli udział w niesamowitym panelu dyskusyjnym dotyczącym  największych dostrzeganych wyzwań w zakresie cyfryzacji, roli człowieka w procesie cyfrowej transformacji oraz jak na zmiany, nowe technologie reagują pracownicy.

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem:

Podsumowanie: https://pipc.org.pl/czlowiek-3-0-w-swiecie-przemyslu-5-0-jak-to-ogarnac-podsumowanie-konferencji-projektu-chemia-4-0-pipc/

Nagranie na YouTube: https://youtu.be/hK6XL2DHFVQ

 

Powrót do listy aktualności