Marma Ciarko STS Sanok prezentuje skład

Środa, 2023-09-06

Sobotni wieczór na sanockim rynku okazał się prawdziwym świętem dla miłośników hokeja. W tym wyjątkowym dniu zaprezentowano skład drużyny Marmy Ciarko STS Sanok, która już niebawem będzie rywalizować w prestiżowej TAURON Hokej Lidze.

Głównym punktem wieczoru było uroczyste przedstawienie zawodników oraz sztabu szkoleniowego. Zawodnicy zostali przywitani brawami i okrzykami radości, a nie mogło zabraknąć tradycyjnych rac, kibicowskich przyśpiewek i gorącego wsparcia ze strony fanów. 

Wielką niespodzianką dla wszystkich był fakt, że jednym z członków sztabu szkoleniowego jest Bogusław Rąpała (wieloletni obrońca sanockiego klub) - to prawdziwa legenda polskiego hokeja. Jego doświadczenie i zaangażowanie na pewno będą nieocenionym wsparciem dla młodszych zawodników oraz cennej wiedzy dla całego zespołu.

Wszystko to sprawia, że nadchodzący sezon TAURON Hokej Ligi zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kibice Marmy Ciarko STS Sanok już teraz nie mogą doczekać się pierwszych meczów i będą wspierać swoją drużynę jak zawsze - głośno, wiernie i pełnym sercem. Dla STS Sanok to czas pełen nadziei i ambicji, a przy wsparciu legendy jaką jest Bogusław Rąpała, ta drużyna może zdobyć wiele sukcesów. Oby ten sezon przyniósł mnóstwo emocji i radości wszystkim fanom hokeja w Sanoku!

Zobacz galerię

Powrót do listy aktualności