Marma nagrodzona podczas III-ego Sanockiego Forum Gospodarczego

Środa, 2022-11-02

Dnia 27.10.2022r. w murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyło się III Sanockie Forum Gospodarcze. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Sanoka, na którym odebraliśmy nagrodę główną Partnera Miasta Sanoka.

Forum to miejsce spotkania lokalnych przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu i ekspertów z osobami reprezentującymi jednostki samorządu terytorialnego oraz władzami rządowymi. Podczas paneli dyskusyjnych uczestnicy podejmują debatę nad perspektywami rozwoju regionu, komentują sytuację gospodarczą kraju oraz zastanawiają się nad możliwościami podjęcia współpracy międzynarodowej.

Co roku Sanockie Forum Gospodarcze przykuwa uwagę rozmaitością podejmowanych tematów. Program wydarzenia jest różnorodny i obejmuje zagadnienia z zakresu m.in. perspektyw finansowych dla miasta, innowacyjności i konkurencyjności firm z grupy MŚP, handlu zagranicznego, pozyskiwania nowych rynków zbytu, nowych technologii czy zarządzania i rozwoju przedsiębiorstw, ekotransportu i kierunków rozwoju branży motoryzacyjnej. Wydarzenie to także miejsce stoisk wystawowych sanockich przedsiębiorców oraz partnerów miasta Sanoka.

Dziękujemy!

 

Powrót do listy aktualności