Mitsubishi Lancer z logo Marma Polskie Folie na trasie rajdu Tarmac Masters w Sudetach

Środa, 2019-12-11

Teren – gmina Jedlina, Nowa Ruda, Walim. Na karoserii samochodu charakterystyczny granatowo-pomarańczowy znak. Za kierownicą Janusz Lelek, jako pilot Sławomir Kołodziej. Numer startowy – 20. Miejsce na podium – 1

Załoga sponsorowana przez naszą firmę nie miała łatwego zadania. Do rajdu zgłosiło się 75 załóg. Część trasy piątej rundy cyklu podczas wrześniowego weekendu, przechodziła przez środek miasteczka, potem oes wpadał w las, były też wąskie kręte asfalty. Nie brakowało hopek, spadania, krzyżówek, brudu. Organizator określił całość wymownie: „polska Korsyka”.
Emocji nie brakowało. Po pierwszym oesie nasza ekipa traciła do prowadzącego Sękowskiego w BMW M3, 2,5 sekundy. Potem, podczas oesu „Turbo” prowadzący nawet powiększył przewagę ale kolejne odcinki należały już do załogi Marma Polskie Folie. Janusz Lelek ze Sławkiem Kołodziejem najpierw wysunęli się na 2. miejsce, a potem objęli prowadzenie i ostatecznie stanęli na najwyższym miejscu podium TurboJulita Rally, z przewagą 15,2 s nad następną załogą. Według wielu obserwatorów i uczestników była to najtrudniejsza runda Tarmac Masters w historii cyklu. Tym bardziej zwycięstwo naszego teamu robi wrażenie.
Gratulujemy i czekamy na kolejne trofea!

Powrót do listy aktualności