Zostajemy na kolejny sezon z MARMA Ciarko STS Sanok!

Środa, 2023-07-26

Marma Polskie Folie oraz STS Sanok oficjalnie ogłosiły kontynuację swojej współpracy na nowy sezon Polskiej Hokej Ligi. Dzięki umowie, zespół z Sanoka nadal będzie występował pod nazwą "Marma Ciarko STS Sanok". Obecność kluczowych osobistości związanych z oboma firmami na ceremonii podpisania umów była wyrazem silnej i solidnej współpracy między partnerami. 

Prezes klubu hokejowego wyraził swoje zadowolenie z kontynuacji owocnej współpracy z dwoma zaufanymi partnerami, podkreślając, że wsparcie Marma Polskie Folie odegra kluczową rolę w osiąganiu sukcesów w nadchodzącym sezonie Polskiej Hokej Ligi. Wszystkie zaangażowane strony wyraziły również nadzieję na osiąganie wspólnych celów i budowanie silnej marki klubu na krajowym oraz międzynarodowym poziomie.

Wielbiciele hokeja i kibice drużyny "Marma Ciarko STS Sanok" z niecierpliwością oczekują na rozpoczęcie nowego sezonu i są pewni, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu sponsorów i zawodników, drużyna z Sanoka zaprezentuje się z jeszcze większym entuzjazmem, pasją oraz determinacją na tafli lodowiska.

 

 

Powrót do listy aktualności