Zostaliśmy Laureatem Best Managed Companies

Piątek, 2022-06-10

Best Managed Comapnies to autorski plebiscyt ustanowiony w 1993 roku przez Deloitte Private w Kanadzie. W tym roku ruszyła jego pierwsza polska edycja. Głównym celem przedsięwzięcia jest wyłonienie polskich firm prywatnych, które osiągają doskonałe wyniki, dzięki najlepszym standardom zarządzania. Program ten z powodzeniem funkcjonuje w 41 krajach na świecie. Wyróżnienie stanowi wyraz uznania dla kultury organizacyjnej, osiągniętych sukcesów i ducha przedsiębiorczości u laureatów.

Wszystkie przedsiębiorstwa mają swój unikalny charakter, tożsamość oraz wyjątkowych pracowników, jednak to, co cechuje i wyróżnia Najlepiej Zarządzane Firmy to: długoterminowa wizja, określona misja, zorientowanie w rynkach globalnych, zaangażowanie w rozwój zespołów i talentów, umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych oraz zdolność do realizacji planu strategicznego.

Eksperci Deloitte przeprowadzili wielogodzinne warsztaty, by poznać i móc zweryfikować standardy zarządzania w polskich firmach prywatnych, zgodnie z metodologią Deloitte, działającą od 30 lat na skalę globalną. 

Prezes Zarządu Marta Półtorak wzięła udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym innowacji w Polsce.

Powrót do listy aktualności