Dachowa.com.pl - rzetelne źródło wiedzy. Murator 06.2023

Wtorek, 2023-06-13

Żyjemy w czasach, gdzie dostęp do informacji jest nieograniczony, co w teorii powinno ułatwić poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Niestety informacje które nas zalewają niejednokrotnie okazują się fałszywe lub przestarzałe. Dla osób związanych z budownictwem lub budujących się, ten problem jest szczególnie ważny. Dodatkowo stale pojawiające się nowości produktowe i technologiczne, nie ułatwiają inwestorom i wykonawcom dokonania trafnego wyboru.

Firma Marma Polskie folie od ponad trzydziestu lat prowadzi badania nad rozwojem kluczowych cech wielu nowoczesnych materiałów dachowych, które pozwalają na zbudowanie lub remont dachu o optymalnych właściwościach. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, eksperci firmy potrafią odpowiedzieć na wiele pytań oraz rozprawić się z nieprawdziwymi przekonaniami dotyczącymi produktów dachowych.

Jednym z mitów, jaki krąży wokół membran paroprzepuszczalnych jest przekonanie, że folię dachową niszczy wysoka temperatura. Materiał, z którego wytwarza się membrany wstępnego krycia (MWK) nie ulegną uszkodzeniu nawet przy ekstremalnie podwyższonych temperaturach na dachu.

W każdej dziedzinie warto poszukać wiarygodnych źródeł informacji,  aby uniknąć pułapek i fałszywych przekonań. W przypadku budowy lub remontu, warto zajrzeć na sprawdzoną stronę www.dachowa.com.pl To miejsce dedykowane elastycznym materiałom wodochronnym (membranom, paroizolacjom i wiatroizolacjom). Znajdziesz tam wiele artykułów dotyczących specjalistycznej tematyki paroprzepuszczalnych membran wstępnego krycia (MWK) i porady dotyczące prawidłowego wykonania dachu. W sekcji "Obalamy mity", eksperci rozprawiają się z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi pokryć dachowych, które mogą być przyczyną zbędnych kosztów i problemów podczas budowy lub remontu. W dziale "Pliki do pobrania" znajdziesz instrukcje i prezentacje opisujące najważniejsze zagadnienia w prosty, zrozumiały sposób. Nie trać czasu na przeszukiwanie internetu, bo możesz znaleźć fake news, skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej na stronie www.dachowa.com.pl i ciesz się bezpiecznym oraz trwałym domem.

Powrót do listy aktualności