Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego dla Ekranu MPFort 2F

Poniedziałek, 2020-03-09

Premiera Ekranu MPFort 2F na Targach Budowictwa EXPO DOM w Rzeszowie okazała się niekwestionowanym sukcesem. Ten nowy ekran o niezwykłych właściwościach został nagrodzony przez Kapitułę Targów Złotym Medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego „jako produkt odznaczający się innowacyjnością i poprawiający jakość życia”. 

Teraz Ekran MPFort 2F  będzie mógł trafić do tych klientów w Polsce i na świecie, którzy oczekują bezkompromisowej trwałości, najwyższych parametrów paroprzepuszczalności a także oszczędności energii, jaką zapewnia dobrze izolowany dach.Ten produkt jest przeznaczony dla klientów rozumiejących i doceniających korzyści, które niesie ze sobą połączenie niezwykłej wytrzymałości mechanicznej z bardzo wysoką paroprzepuszczalnością nieosiągalną dotąd w tak mocnych membranach. Naszym inżynierom i technologom udało się to, o czym zawsze marzyli wymagający dekarze i inwestorzy. – mówi Mirosław Gawle - Dyrektor Marma Polskie Folie.

Targi i stoisko Marma Polskie Folie w ciągu trzech dni odwiedziły tysiące specjalistów, inwestorów, dekarzy i osób indywidualnych budujących domy. Ekspozycja, co tu dużo mówić – niestandardowa, budziła ogromne zaciekawienie,  a jej główny bohater Ekran MPFort 2F spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem klientów, zwłaszcza że sezon budowlany za chwilę mocno przyspieszy wraz z wiosną.

Powrót do listy aktualności